Органски Агаве сируп – Salmiana – 195ml

112 ден

Подготвен за користење, лесен и разновиден, тој е интензивно сладок, па можете да го измешате само малку во чајот или да го измешате во тесто или пак во други рецепти кои би им користело малку засладување.

Опис

Бруто тежина 270 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Веганско, Органско

Состав:

Агаве сируп

Земја на потекло

Мексико

Види кошничка