Органски јасмин ориз – 500гр

207 ден

Оризот јасмин нуди голем број здравствени придобивки како што се:

  • Подобрен имунолошки систем. Шарени сорти на ориз од јасмин, вклучувајќи црвени, виолетови и сини, се преполни со фитонутриенти. …
  • Промовира здрава бременост. Оризот јасмин е преполн со фолна киселина. …
  • Го поддржува дигестивното здравје.

Опис

Бруто тежина 500 g
Види кошничка