Органски грав – 500g

126 ден

Гравот нуди неколку здравствени придобивки.

  • Протеини
  • Фолат
  • Антиоксиданси
  • Здравје на срцето
  • Намален ризик од рак
  • Дијабетес и метаболизам на гликоза
  • Спречување на замастен црн дроб
  • Контролирање на апетитот.

Опис

Бруто тежина 500 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Веганско, Органско

Потекло

Македонија

Види кошничка