Oргански сиров бар – спирулина – 30g

58 ден

Опис

Бруто тежина 36 g
Предности:

Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Веганско, Органско, Сирово

Состав:

'Ртено ленено семе, Кокос, Кокосов сируп, Ладно цедено кокосово масло, Морска сол, Сончогледово семе, Спирулина, Урма, Хељда, Чиа семе

Достапност: Нема на залиха Категорија: Бренд: