Oргански сиров бар – мента – 30g

58 ден

Опис

Бруто тежина 60 g
Предности:

Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Веганско, Органско, Сирово

Состав:

'Ртено ленено семе, Бадеми, Какао, Кокос, Кокосов сируп, Ладно цедено кокосово масло, Мента, Морска сол, Сончогледово масло, Урма, Хељда

Достапност: Нема на залиха Категорија: Бренд: