Органски сирови крекери – ким и индиски ореви – 50g

75 ден

Сите состојки се од органско потекло.

Крекерите се идеална храна за Вашето секојдневие. Сировите и полни со живот крекери ви даваат вистински здрава исхрана без да изгубите драгоцено време.

Тие се совршени за здрава закуска сами по себе, како додаток на салати, супи, сендвичи или пак како основа за вашите омилени намази.

Сирови крекери, нежно дехидрирани под 46 ° C
Природно богати со растителни влакна
Совршена алтернатива на пекарски производи, без глутенски и палео диети
Природни, без глутен, без соја, млечни производи, без додаден шеќер, без скроб или конзерванси

Опис

Бруто тежина 60 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Веганско, Органско, Сирово

Состав:

Јаболков оцет, Индиски ореви, Ким, Куркума, Ленено семе, Морска сол, Сончогледово семе, Црн бибер

Достапност: Нема на залиха Категорија: Бренд: