Протеин од ФАБА грав 65% протеин (FAVA BEAN PROTEIN 65%) – 300gr

135 ден

Состојки: Протеин од ФАБА грав 65%
65g протеин на 100g брашно
ВЕГАНСКО ВИСОКО ПРОТЕИНСКО БРАШНО СО НЕУТРАЛЕН ВКУС
Соодветен за додавање во различни оброци и збогатување на количеството на протеини.
*Од органско производство.

Опис

Бруто тежина 300 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Веганско, Органско

Види кошничка