Органски азуки грав – 500гр

284 ден

Азуки гравот е богат со хранливи материи, како што се влакна, протеини и манган. Тие се поврзани со неколку здравствени придобивки, вклучувајќи губење на тежината, подобрено варење и помал ризик од дијабетес тип 2 и срцеви заболувања.

Опис

Бруто тежина 500 g
Види кошничка