Органска Лутеница-Пикант / Organic Lutenica Piquant – 280g

195 ден

Премиум вкус на печена пиперка. Совршено за сендвичи, плескавици, леб, брускети. Одлично како додаток на месото на скара и на пица, тестенини и како основа за сос.

Опис

Бруто тежина 450 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Домати, Пиперка, Сол, Сончогледово масло

Види кошничка