Органска Веганска Паштета – Медитерана 145g

76 ден

Состав: грав*, наут*, сончогледово масло*, кромид*, лук*, домат*, маслинки*, сусам*, оригано*, босилек*, мајчина душица*, чубрика*, сол, лимонска киселина,
*Од органско производство
Алергени: сусам

Опис

Бруто тежина 250 g
Предности:

Без јатки, Без Лактоза, Без палмино масло, Без шеќер, Веганско, Органско

Види кошничка