Органски Шрирача Лут сос – 250ml

128 ден

Малку сос ќе направи разлика и ќе му го даде на вашето јадење егзотичниот шмек што му е потребен.

Опис

Бруто тежина 450 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Агаве сируп, Лук, Оцет, Пиперка, Сол

Види кошничка