Органски грав црвен – 500g

128 ден

Црвениот грав е добар извор на железо, фосфор и калиум. Тој е исто така одличен извор на протеини и диетални влакна со малку маснотии. Црвениот грав содржи и фитонутриенти.

Опис

Бруто тежина 500 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Веганско, Органско

Потекло

Македонија

Види кошничка