Органска Салса Верде – 260g

81 ден

Вкусно макало, кое се комбинира лесно како додаток на оброк

Опис

Бруто тежина 450 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Веганско, Органско

Состав:

Домати, Ким, Кориандер, Лимонска киселина, Лук, Сол, Црн бибер, Чили

Достапност: Нема на залиха Категорија: , Бренд: