Органска Веганска Паштета – Класик – 145g

76 ден

Органска растителна паштета класик

Опис

Бруто тежина 250 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Грав, Кромид, Кумин, Лимонска киселина, Лук, Нане, Наут, Сол, Сончогледово масло, Сусам

Алергени

Сусам

Види кошничка