Органски ајвар класик – 280g / Organic Ajvar Classic – 280g

195 ден

Вкусете го традиционалниот македонски ајвар, кој GreenFood го подготвуваат со внимателно одбрани органски состојки.

Опис

Бруто тежина 450 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Модар домат, Пиперки, Сол, Сончогледово масло

Види кошничка