Органскo тавче гравче – 350g

177 ден

Тавче гравче е традиционално македонско јадење, храна која е дел од секое македонско семејство. Затоа ние сме тука за Вас за да Ви понудиме органско тавче гравче.

Опис

Бруто тежина 550 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Веганско, Органско

Состав:

Бибер, Грав, Кромид, Лук, Магдонос, Пиперка, Сол, Сончогледово масло

Види кошничка