Органскa ВЕГАН смеса за БУРГЕР – 350g

210 ден

Оваа смеса нуди одлична замена на меленото месо во Вашите оброци

Опис

Бруто тежина 550 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Бибер, Грав, Ким, Кориандер, Кромид, Кумин, Куркума, Лимонска киселина, Лук, Мајчина душица, Магдонос, Млечна киселина, Наут, Оригано, Ориз, Пиперка, Синап, Сол, Сончогледово масло, Цвекло, Цимет

Види кошничка