Органска Веганска Паштета – Пикант – 145g

76 ден

Органска растителана паштета – пикант

Опис

Бруто тежина 250 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Грав, Кромид, Куркума, Лимонска киселина, Лук, Нане, Наут, Пиперка, Сол, Сончогледово масло, Сусам, Чили

Алергени

Сусам

Види кошничка