Органски Хумус со Домати / Organic Hummus Tomatoes 280g

127 ден

Овој обилен, кремаст органски намаз со хумус и домати е идеален како вегански намаз или во комбинација со сиров зеленчук.

Опис

Бруто тежина 480 g
Предности:

Без јатки, Без Лактоза, Без палмино масло, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Домати, Лимонска киселина, Лук, Наут, Сол, Сончогледово масло, Сусам

Алергени

Семки од сусам

Види кошничка