Органски маџун – 260g

169 ден

Овде нема кисело грозје. Како и вашите омилени џемови и сокови, овој сируп има вкусен вкус на грозје – и длабока сино-црна боја. Благ и идеално сладок.

Опис

Бруто тежина 430 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Концентриран гроздов сируп

Достапност: Нема на залиха Категорија: , Бренд: