Бинфинити Органска Веганска Телешка Паштета – 145g

93 ден

Паштетата може да се јаде за ручек, вечерен предјадок или доручек.

За вкусно предјадење, послужете секаков вид паштета со свеж багет, исечен препечен леб.

Опис

Бруто тежина 250 g
Состав:

Бибер, Грав, Екстрат од квасци, Интегрален сусам, Кромид, Лимонска киселина, Лук, Наут, Сончогледово масло, Цвекло

Алергени

Сусам

Види кошничка