Бинфинити Органска Веганска Јетрена Паштета – 145g

93 ден

Паштетата може да се јаде за ручек, вечерен предјадок или доручек.

За вкусно предјадење, послужете секаков вид паштета со свеж багет, исечен препечен леб.

Опис

Бруто тежина 250 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Азуки грав, Грав, Интегрален сусам, Кромид, Куркума, Лимонска киселина, Лук, Мунго грав, Нане, Наут, Сол, Сончогледово масло

Алергени

Сусам

Види кошничка