Органски Хумус со веган мајонез и маслинки – Fresh Idea – 170g

64 ден

Се чува во фрижидер

Опис

Бруто тежина 450 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Босилек, Лимонска киселина, Лук, Наут, Сол, Сончогледово масло, Сусам

Алергени

Семки од сусам

Достапност: Нема на залиха Категорија: , Бренд: