Органски Хумус – Пиперка Пикант – 350g

190 ден

Органски хумус со вкус на пиперка пикант

Опис

Бруто тежина 450 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Интегрален сусам, Лимонска киселина, Лук, Наут, Пиперка, Сол, Сончогледово масло

Алергени

Семки од сусам

Достапност: Нема на залиха Категорија: , Бренд: