Oргански Хумус Класик – 350g

180 ден

Состојки: наут*, лук*, семки од сусам*, сол, лимонска киселина, сончогледово масло*.
*Од органско производство.
Алергени: семки од сусам

Опис

Бруто тежина 450 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Лимонска киселина, Лук, Наут, Семки од сусам, Сол, Сончогледово масло

Алергени

Семки од сусам

Види кошничка