Органски хумус со маслинки – 350g

190 ден

Додаток на сендвичи, макало, кој го збогатува вкусот на вашиот оброк

Опис

Бруто тежина 450 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без шеќер, Веганско, Органско

Состав:

Лимонска киселина, Лук, Маслинки, Наут, Сол, Сончогледово масло, Сусам

Алергени

Семки од сусам

Достапност: Нема на залиха Категорија: , Бренд: