Органски ладен чај од Багрем – 250ml

55 ден

Цветовите на багремот се необичен избор за правење пијалок, но даваат изненадувачки миризлив и освежителен безалкохолен пијалок, идеален за топлите летни денови.

Опис

Бруто тежина 430 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без палмино масло, Веганско, Органско

Состав:

Агаве сируп, Лимонова трева, Лимонска киселина, Цвет од багрем

Види кошничка