Органски Хумус со доматни салца – Fresh Idea – 170g

64 ден

Состојки: наут*, лук*, сусам*,босилек*, сол, сончогледово масло*, лимонска киселина.
*Од органско производтсво
Алергени: семки од сусам
Нето тежина 170g
Се чува во фрижидер

Опис

Бруто тежина 450 g
Предности:

Без јатки, Без глутен, Без Лактоза, Без шеќер, Веганско, Органско

Достапност: Нема на залиха Категорија: , Бренд: